W naszej Policealnej Szkole Kosmetycznej wszystko jest na najwyższym poziomie: wykładowcy, sale zabiegowe oraz kosmetyki do pracy. Szkoła jest miejscem, gdzie na zajęcia uczęszcza się z uśmiechem i ogromną przyjemnością.

Prywatna Policealna Szkoła Kosmetyczna posiada uprawnienia szkoły publicznej, dlatego tak bardzo różnimy się od innych placówek edukacyjnych.
Absolwenci po zdaniu egzaminu zawodowego otrzymują dyplom w języku polskim oraz suplement Europass w języku angielskim potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych.

kosmetyka IMG 6416

Zawód: TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH 514207

K1.- Wykonywanie zabiegów kosmetycznych FRK.04.                 

Czas trwania nauki: 2 lata

Czesne wynosi: 100 zł/mies.

 

Rynek kosmetyczny jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce i na świecie, dlatego Technik Usług Kosmetycznych wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy jak i samych uczniów, którzy chcą się rozwijać w tym kierunku. Zachętą do kształcenia się w tym przyszłościowym zawodzie jest możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej oraz dotacje unijne, które to umożliwiają. Zawód Kosmetyczki daje szansę współpracy z wieloma nowoczesnymi firmami kosmetycznymi, stwarzając szerokie możliwości pracy w gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach medycyny estetycznej, salonach urody, SPA itp.

kosmetyka IMG 6313m kosmetyka IMG 6385m kosmetyka IMG 6416m